Strona 1 z 1

STUDIO DO WYNAJECIA - nieaktualne

: 08-09-2008, 16:32
autor: frodziak
STUDIO JUZ WYNAJETE

Dzieki :)

: 18-09-2008, 11:59
autor: karpiu
Witam serdecznie,

W najbliższy weekend przyjeżdzam sdo Luksemburga celem odbycia stażu w ETS . Jestem zainteresowany ofertą . Kiedy mógłbym przyjśc zobaczyć mieszkanie ?

: 28-09-2008, 17:56
autor: Monika1
Czy studio w Strassen jest jeszcze do wynajęcia?