Strona 1 z 1
Off road
: 24-08-2009, 20:56
autor: misio
mam takie pytanie, gdzie w Lux mozna pojezdzic sobie off road?
: 24-08-2009, 22:43
autor: asiunia
Jezdzilam kiedys w Bridel; dokladnie -> Carrière de grès du Luxembourg.
Ale to byly zorganizowane wypady 4x4. Musialbys sie w gminie dowiedzic czy "prywatnie" tez mozna. Pzdr.
: 27-08-2009, 12:27
autor: stary
do gminy lepiej nic mie mowic bo bedziesz "namierzony"
lepiej zagadac kogos z pojazdem swiadczacym ze byl w terenie (bloto itp)
na soft to w rollingen
http://www.4x4club.lu/
na hard polecam bilstein
http://www.rdmcbilstain.be/
ograniczenia dla samochodow podczas imprez motocyklowych
do sprawdzenia bo bardzo dawno tam nie bylem
a na 1 szy week end pazdziernika wielki zlot
http://www.4x4festival.be/index.asp
z ciekawosci czym jezdzisz ?
: 27-08-2009, 21:56
autor: misio
A prosze bardzo, prawdziwe 4x4 Rocky.
A teren juz znalazlem. Dzieki za pomoc.