Znaleziono 1332 wyniki

autor: Borys
16-04-2012, 13:28
Forum: Café Luxembourg
Temat: Temat wałkowany na okragło ale... ile kosztuje utrzymanie
Odpowiedzi: 36
Odsłony: 14686

Co zrobić z 3 latkiem? Do szkoły Europejskiej za wcześnie bo tam od 4 roku, a wolałabym nie posyłać do państwowego przedszkola, tylko jakiegoś europejskiego (angielski, francuski). Nie koniecznie na cały dzień. Jak jestescie jeszcze w Polsce to o panstwowym przedszkolu zapomnij - brak miejsc. Zapis...
autor: Borys
15-04-2012, 19:09
Forum: Café Luxembourg
Temat: Temat wałkowany na okragło ale... ile kosztuje utrzymanie
Odpowiedzi: 36
Odsłony: 14686

Rocznie, wyplacane w miesiecznych transzach.
autor: Borys
15-04-2012, 10:34
Forum: Zakupy i usługi
Temat: rower bez pedalow
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1974

autor: Borys
14-04-2012, 19:08
Forum: Papierkowa robota
Temat: Sprowadzenie samochodu z Francji do Luxemborga
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 3064

Re: Sprowadzenie samochodu z Francji do Luxemborga

malin pisze:Moje pytanie:
Gdzie sie z tym udac ?
Najpierw do Francji. Pozniej do Luksemburga.

Powodzenia.
autor: Borys
12-04-2012, 13:09
Forum: Café Luxembourg
Temat: poznam bratnia meska dusze :-)
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 2262

Te - Fenix - to moze napisz do Wisni i kto wie ? Moze juz wiecej nie bedziecie musieli zamieszczac takich ogloszen ani tutaj, ani nigdzie indziej.
autor: Borys
11-04-2012, 14:56
Forum: Café Luxembourg
Temat: Jak rozwiazac konflikt ze wspollokatorem bez zbednych emocji
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 6260

No tak - lopata na sasiada sie zawsze pryzdaje dwa razy ;)
autor: Borys
06-04-2012, 12:59
Forum: Papierkowa robota
Temat: Ubezpieczenie auta, dwoch aut, itd
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1701

Zastanawiam się, czy takie ubezpieczenie można odpisać od podatku pit 37 2012, jeśli samochod nie jest firmowy. Skoro samochod jest prywatny to takie ubezpieczenie mozesz odpisac w swojej prywatnej deklaracji podatkowej. Jesli masz na mysli odliczenie od podatku firmy samochodu prywatnego to na log...
autor: Borys
05-04-2012, 15:12
Forum: Zakupy i usługi
Temat: sklepy w najblizsza sobote
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1971

bamaza42 pisze:....a jutro, piatek?...
.....jes...t....dniem.....robo...czym.........
autor: Borys
04-04-2012, 16:08
Forum: Café Luxembourg
Temat: Jak rozwiazac konflikt ze wspollokatorem bez zbednych emocji
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 6260

Wow ! 15 rolek w dwa tygodnie. Musieli duzo jesc, a wzasadzie to nie tyle jesc ile .... A na przyszlosc jak bedziesz czytala takie artykuly o babkach i ich problemach z kartonikami po rolkach papieru toaletowego to mozesz zablysnac i napisac do czasopisma ze teraz sprzedaja juz taki specjalny papier...
autor: Borys
29-03-2012, 16:36
Forum: Polanka w lesie Bambësch
Temat: Polski rap z Luksemburga
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 5086

nasti pisze:Jeśli moje resztki szarych komórek sprawnie funkcjonują,
No wlasnie chyba jednak nie.

Przeciez MaWi napisal ze staremu zegar tyka a nie ze bije mu dzwon <rotfl>
autor: Borys
29-03-2012, 13:26
Forum: Papierkowa robota
Temat: zwrot z cns
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 1427

Proponuje zadzwonic do CNS, powiedziec o co chodzi i napewno Ci powiedza czarno na bialym co z wymienionych przez Ciebie uslug jest refundowane i na jakich zasadach.
autor: Borys
29-03-2012, 09:25
Forum: Polanka w lesie Bambësch
Temat: Polski rap z Luksemburga
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 5086

Nie specjalnie widze sens zakladania przynajmniej drugiego watku dotyczacego tego klipu.

Mogles swoj podziw wyrazic np tutaj :

http://www.polska.lu/viewtopic.php?t=2215

Ehhh - Stary wroc ! <mrgreen>
autor: Borys
27-03-2012, 17:11
Forum: Café Luxembourg
Temat: OKRES ADAPTACYJNY W ŻŁOBKU
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 7585

Podbijam temat bo wlasnie przechodzimy okres adaptacyjny. Maluch ma 3 i pol miesiaca i bardzo mi go szkoda. Adaptacja trwa 4 dni, bedzie chodzil do zlobka na 4 godz. dziennie. Na razie bylismy zobaczyc zlobek, jutro ma tam zostac sam na ok, 40 min. On nie ma problemu z nowymi osobami i mysle, ze te...
autor: Borys
27-03-2012, 14:37
Forum: Mieszkanie
Temat: FAQ: Gdzie zamieszkać oraz "coś" na początek
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 34090

MaWi pisze:Oczywiscie w W-wie jest metro. A raczej poltora metra ;)
A ja tam slyszalem ze sa dwa metra !


Władze Warszawy dotrzymały obietnicy i przed Euro 2012 w Warszawie sa dwie linie metra. Jedna z Kabat do Centrum, a druga z Młocin do Placu Bankowego.
autor: Borys
27-03-2012, 13:37
Forum: Zakupy i usługi
Temat: zaproszenia slubne
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 3787

asienka pisze:tak tylko jest maly problem bo przez allegro wiekszosc chce minimum 10 sztuk a ja potrzebuje tylko 6:)
Asienka - nie przesadzaj. Kup sobie te 10 sztuk i 4 bedziesz miala w razie gdybys popelnila jakis blad przy wypelnianiu...