A to ciekawe... Czyli co ? Cala tajemnice bankowa Luksemburga wlasnie szlag jasny trafil ?Redakcja pisze:Umożliwi ona uzyskanie informacji o działalności gospodarczej polskich rezydentów w relacjach z Luksemburgiem, w tym również o zgromadzonych środkach na rachunkach bankowych.
Znaleziono 1332 wyniki
- 01-08-2012, 13:39
- Forum: Gospodarka & Finanse
- Temat: Zmiany w przepisach dot. unikania podwójnego opodatkowania
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 2934
Re: Zmiany w przepisach dot. unikania podwójnego opodatkowan
- 01-08-2012, 13:36
- Forum: Wiadomości
- Temat: Special events festiwalu CinEast 2012 - odsłona pierwsza
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 1664
Re: Special events festiwalu CinEast 2012 - odsłona pierwsza
A mamy dla Was jeszcze sporo miłych niespodzianek! Smiem watpic by jakakolwiek kolejna niespodzianka mogla zaslugiwac na miano milszej niz ta !! Zajebiscie sie ciesze ze na taki pomsyl wpadliscie i co wiecej udaje sie go zrealizowac. Bede tam obowiazkowo ! Mam nadzieje ze publika dopisze, postaram ...
- 30-07-2012, 00:00
- Forum: Zakupy i usługi
- Temat: Yupi Yupi!!! Do gdańszczan i nie tylko, m.in. do Bamazy :-)
- Odpowiedzi: 23
- Odsłony: 10668
- 27-07-2012, 17:41
- Forum: Café Luxembourg
- Temat: Przeprowadzka
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 2576
Re: Przeprowadzka
Byc moze bede mogl pomocAnna789 pisze:Hi,
Przeprowadzam sie z Torunia do Lux city za 2 tyg,
Czy ktos oferuje przeprowadzki - kilka kartonow ( zadnych mebli itp)
Dziekuje,
Ania
Moj telefon +352 691 502 975 lub prosze na priv podac swoj numer to ja zadzwonie.
Pozdrawiam
- 27-07-2012, 14:32
- Forum: Café Luxembourg
- Temat: Jakie procedury nalezy spelnic ,zeby moc sprowadzicPOLSKIseR
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 7060
- 26-07-2012, 09:37
- Forum: Zakupy i usługi
- Temat: Rozmrozilem zamrazarke i... padla.
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 5025
Re: Rozmrozilem zamrazarke i... padla.
felo pisze:... przechyliłem trochę ....
<rotfl> <rotfl> <rotfl> <rotfl> <rotfl> <rotfl> <rotfl>
Oj - Felo, Felo .... Ty to jestes jednak AGENT !
- 25-07-2012, 22:32
- Forum: Café Luxembourg
- Temat: Jakie procedury nalezy spelnic ,zeby moc sprowadzicPOLSKIseR
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 7060
- 25-07-2012, 13:23
- Forum: Zakupy i usługi
- Temat: AdBlue, AUS32, DEF
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 3297
- 02-07-2012, 16:04
- Forum: Zakupy i usługi
- Temat: Laryngolog w Luxembourgu
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 2893
- 19-06-2012, 09:14
- Forum: Papierkowa robota
- Temat: przerejestrowanie samochodu
- Odpowiedzi: 56
- Odsłony: 28732
- 07-06-2012, 16:47
- Forum: Papierkowa robota
- Temat: problemy z konsulem
- Odpowiedzi: 30
- Odsłony: 13737
- 07-06-2012, 15:59
- Forum: Papierkowa robota
- Temat: problemy z konsulem
- Odpowiedzi: 30
- Odsłony: 13737
- 06-06-2012, 13:07
- Forum: Papierkowa robota
- Temat: problemy z konsulem
- Odpowiedzi: 30
- Odsłony: 13737
No to skoro sie tu zaczyna licytacja na zadowolonych i niezadowolonych to ja wpisuje swoje doswiadczenia. Staram sie miec jak najmniej wspolnego z urzedami wszelakimi ale jak juz musialem sie do przedstawicielstwa Polski w Luksemburgu wybrac to zawsze zalatwialem to co mialem do zalatwienia, zawsze ...
- 06-06-2012, 13:01
- Forum: Rozrywka
- Temat: Euro 2012 - Numericable
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 6973
- 05-06-2012, 09:41
- Forum: Rozrywka
- Temat: Euro 2012 - gdzie ogladac?
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 4896
A moze by tak zorganizowac najazd na jakas knajpe jak za dawnych dobrych czasow ??
O TAK JAK TUTAJ
Mozna by wieksza grupa pojsc do knajpy i wspolnie porobic obore. Co Wy na to ?
O TAK JAK TUTAJ
Mozna by wieksza grupa pojsc do knajpy i wspolnie porobic obore. Co Wy na to ?