Znaleziono 1654 wyniki

autor: gabrjel
04-10-2010, 19:44
Forum: Rozrywka
Temat: HUMORYSTYCZNIE....może jakis żarcik,kawał???
Odpowiedzi: 395
Odsłony: 208874

Jeszcze nie udało im się naprawić :)

Obrazek
autor: gabrjel
03-10-2010, 12:26
Forum: Rozrywka
Temat: HUMORYSTYCZNIE....może jakis żarcik,kawał???
Odpowiedzi: 395
Odsłony: 208874

Obrazek
autor: gabrjel
03-10-2010, 12:06
Forum: Zakupy i usługi
Temat: Ryz preparowany
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 2100

mary_81 pisze:Tak, chodzi o ryz dmuchany, taki do robienia szyszek z ryzu i krowek. Dzieki chlopaki :D
Gabrjel, znasz sklep ktorego ja nie znam?! Chyba sie starzeje ;)
Netto :)
np tutaj:
http://www.netto-online.de/angebote/han ... lift=&SID=
autor: gabrjel
30-09-2010, 21:14
Forum: Zakupy i usługi
Temat: Ryz preparowany
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 2100

Widziałem w Netto w DE

Jeśli dobrze rozumiem taki coś a'la wydmuszki ?
autor: gabrjel
27-09-2010, 22:31
Forum: Zakupy i usługi
Temat: czy wy też tak mieliście
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1493

Słyszałem ze kilku osobom nie działało... na moim służbowym odbiorniku majli bo tak można nazwać ugryzione jabłko też szwankował (jak zawsze zresztą)
Starszych panów można zignorować, zazwyczaj nic nie wnoszą do tematu
autor: gabrjel
24-09-2010, 20:37
Forum: Zakupy i usługi
Temat: Internet - co dokladnie znaczy "fair use"
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1437

Fair use - generalnie chodzi o nie używanie P2P i nie udostępnianie połączenia dalej, No i jeśli masz 20Mb/s co daje około 2,5MB/s czyli w teorii 9GB/h Więc 5-6GB to takie "pierdnięcie" dla tego łącza... A jeśli chodzi o fair use to generalnie dotyczy połączeń komórkowych (3G) - no chyba ż...
autor: gabrjel
07-09-2010, 18:19
Forum: Zakupy i usługi
Temat: czy vox to teraz orange?
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 4163

Za 50€ praktycznie każda sieć daje to samo...(1000sms, i wszystkie połączenia krajowe za darmo)...
Bez dyskusji mogę powiedzieć że LUXGSM ma najlepszy zasięg... (mam 3 telefony... prywatny i 2 służbowe - z 3 sieci...) - czasami przekierowuję połączenia do prywatnego numeru...
autor: gabrjel
07-09-2010, 18:06
Forum: Zakupy i usługi
Temat: Jakie nowe auto i gdzie kupic?
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 4200

Digi np: http://www.luxauto.lu/fr/details-333317-VW-Passat.html Ja się na niego prawie uszykowałem ale to nie 4motion więc odpada :) Poza tym fajne auto :) Takie szpanerskie dla średniej kadry zarządzającej czyli dla Ciebie :) Tempomat zbliżeniowy, dużo multimediów - np DVD czy duża dotykowa navi......
autor: gabrjel
07-09-2010, 18:00
Forum: Zakupy i usługi
Temat: Kanie
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 2175

I w bułeczce z jajeczkiem :)
dobrze że mam zapas z Polski :)
autor: gabrjel
16-08-2010, 23:51
Forum: Café Luxembourg
Temat: VDL i nowe możliwości
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 718

VDL i nowe możliwości

Tak przez przypadek dzięki LuxTrust trafiłem dziś poza guichet.lu na nową stronę:
http://form-server.vdl.lu/PORTAIL/formulaires_fr.html
VDL zafundowało nowe możliwości dla osobników nie lubiących ruszać się z domu i posiadających podpis elektroniczny....
autor: gabrjel
10-08-2010, 20:03
Forum: Café Luxembourg
Temat: antena wi-fi - wzmocnienie sygnalu - nie do wiary
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 5709

1. http://martybugs.net/wireless/biquad/ 2. http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic586549.html 3. http://www.iw0urg.it/index.php?option=com_content&view=article&id=155:antenna-biquad&catid=52:wi-fi&Itemid=174 Generalnie antena biquad, model z puszką to przeróbka anteny biquad :) I naw...
autor: gabrjel
10-08-2010, 19:50
Forum: Café Luxembourg
Temat: Jaka kara za 2.5 promila?
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 3641

digilante pisze:Nawet forumowicz Gabrjel aspiruje do takich numerow.
Digi digi... a kiedy to z zobowiązań sie wywiążesz ?
Bo może faktycznie Ci taki numer zrobię ? ale z samolotu ?

no offence <rotfl> <rotfl> <rotfl>
autor: gabrjel
23-07-2010, 20:33
Forum: Polanka w lesie Bambësch
Temat: Niemcy nie lubia Polakow i .... Luksemburczykow!
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 8187

byly pisze:To zdziwienie z twoich ust jest wrecz zabawne: 99% antysemitow z Radia Maryja nie widziala na oczy prawdziwego Zyda a ciagle widzi spisek zydowski majacy wplyw na napowazniejsze decyzje polityczne w Polsce :D :p
Prawda Prawda :)
No cóż tak działa indoktrynacja ojca dyrektora
autor: gabrjel
14-07-2010, 15:46
Forum: Zakupy i usługi
Temat: pilot, TV (techni-sat)
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 2473

wilqs72 pisze:
anwi pisze:A może po prostu napisać do firmy TechniSat i zapytać?
http://www.technisat.com/indexdaae.html ... tact,en,32
Albo po prostu podjechać do Betzdorf :) http://www.technisat.com/indexc2c7.html ... ionID=8#hl
Akurat Wilqu z pewnością wie co mówi :)